O nás

Na trhu s realitami sa pohybujeme už niekoľko rokov. Začínali sme s individuálnym predajom v okruhu známych ľudí a postupne sa dostali do štádia kedy sme si povedali, že nás táto práca napĺňa a chceme sa jej venovať prostredníctvom našej realitnej kancelárie BYVin. Sme začínajúca realitná kancelária, ktorá pre svojich klientov ponúka kvalitný a profesionálny servis pri kúpe, predaji a prenájme nehnuteľností. S realitným trhom máme dlhoročnú prax a máme za sebou viaceré predaje, prenájmy a kúpy rôznych nehnuteľností.

Ku všetkým svojim klientom pristupujeme zodpovedne, pričom dbáme na individuálne požiadavky klientov k ich maximálnej spokojnosti. Aj preto boli naši klienti vždy s našimi službami spokojní.

Či už kupujete nehnuteľnosť na bývanie na celý život alebo ako investíciu, my sa radi postaráme o to, aby to v každom jednom prípade prebehlo čo najlepšie, bez akýchkoľvek stresov a problémov a s vysokou právnou ochranou. Právny servis nám poskytuje renomovaná advokátska kancelária s mnohoročnou praxou JUDr. Soňa Vlhová, advokátska kancelária, s.r.o. a notárske služby Notársky úrad JUDr. Ľubomír Vlha taktiež s dlhoročnou praxou a výbornými referenciami.

Ak kupujete, predávate alebo prenajímate nehnuteľnosť, sme tu pre Vás.

Kontaktujte nás

Compare Listings

Title Cena Stav Type Rozloha Účel Obývacie izby Kúpeľne/WC